Svenska Bowlingförbundet

Utvecklat av     Meriq

Lördagen den 2 november 12:00

Tillbaka

Följande spelare är anmälda till denna start just nu:

 

Anmälda par


 

Namn

Klubb

Klass
1. Jesper Jacobsen Team Pergamon BC A-SM
  Åsa Carlsson Örgryte IS BF A-SM
2. Marcus Bernhard BK Kaskad A-SM
  Rebecca Landqvist BK Origo A-SM
3. Håkan Persson IS Göta A-SM
  Christel Carlsson Örgryte IS BF A-SM
4. Stig-Åke Andersson Kvänums BK B-SM
  Ingalill Westerlund Kvänums BK B-SM
5. Mikael Wik BK Kaskad A-SM
  Christina Kiiskinen BK Kaskad A-SM
6. Sebastian Gustavsson IK Sleipner A-SM
  Emelie Ottosson BK Origo A-SM
7. Tommy Petersén BK Fjällräven A-SM
  Cecilia Lindmark Bodens BS A-SM
8. Peter Tidbeck Stureby BK B-SM
  Jessica Augustinsson Stureby BK B-SM
9. Ulf Johansson BK Joker B-SM
  Lena Johansson BK Astoria B-SM
10. Johan Danielsson Kulladals BS A-SM
  Sandra Svantesson IS Göta A-SM
11. Stig Johansson Team Värnamo BC B-SM
  Maria Lord Johansson Team Värnamo BC B-SM
12. Peter Jonsson BK Granen A-SM
  Lena Jonsson BK Granen A-SM
13. Jerry Kronlund BK Plus A-SM
  Kristina Nordenson BK Granen A-SM
14. Daniel Johansson Ludvika BK A-SM
  Johanna Johansson BK Granen A-SM
15. Kim Nordin BK Triss A-SM
  Malin Stråhle BK Granen A-SM
16. Olle Eurén BK Triss A-SM
  Jenny Eklund BK Granen A-SM
17. Magnus Lindkvist Ludvika BK A-SM
  Carolina Kiiskinen Team Vasa BC (n) A-SM
 

 

Anmälda spelare


 

Namn

Klubb

Klass
1. Carolina Kiiskinen Team Vasa BC (n) A-SM
2. Cecilia Lindmark Bodens BS A-SM
3. Christel Carlsson Örgryte IS BF A-SM
4. Christina Kiiskinen BK Kaskad A-SM
5. Daniel Johansson Ludvika BK A-SM
6. Emelie Ottosson BK Origo A-SM
7. Håkan Persson IS Göta A-SM
8. Jenny Eklund BK Granen A-SM
9. Jerry Kronlund BK Plus A-SM
10. Jesper Jacobsen Team Pergamon BC A-SM
11. Johan Danielsson Kulladals BS A-SM
12. Johanna Johansson BK Granen A-SM
13. Kim Nordin BK Triss A-SM
14. Kristina Nordenson BK Granen A-SM
15. Lena Jonsson BK Granen A-SM
16. Magnus Lindkvist Ludvika BK A-SM
17. Malin Stråhle BK Granen A-SM
18. Marcus Bernhard BK Kaskad A-SM
19. Mikael Wik BK Kaskad A-SM
20. Olle Eurén BK Triss A-SM
21. Peter Jonsson BK Granen A-SM
22. Rebecca Landqvist BK Origo A-SM
23. Sandra Svantesson IS Göta A-SM
24. Sebastian Gustavsson IK Sleipner A-SM
25. Tommy Petersén BK Fjällräven A-SM
26. Åsa Carlsson Örgryte IS BF A-SM
27. Ingalill Westerlund Kvänums BK B-SM
28. Jessica Augustinsson Stureby BK B-SM
29. Lena Johansson BK Astoria B-SM
30. Maria Lord Johansson Team Värnamo BC B-SM
31. Peter Tidbeck Stureby BK B-SM
32. Stig Johansson Team Värnamo BC B-SM
33. Stig-Åke Andersson Kvänums BK B-SM
34. Ulf Johansson BK Joker B-SM