Svenska Bowlingförbundet

Utvecklat av     Meriq

Lördagen den 2 november 18:00

Tillbaka

Följande spelare är anmälda till denna start just nu:

 

Anmälda par


 

Namn

Klubb

Klass
1. Leif Berglund Tetra Laval BF B-SM
  Eva Berglund BK Miss B-SM
2. Mikael Andersson Vetlanda BC B-SM
  Marie Josephsson BK Sture B-SM
3. Filip Lindbjer BK June A-SM
  Sabina Asplund BK Högland A-SM
4. Jesper Svensson Team Pergamon BC A-SM
  Lisa Björklund Team X-Calibur BK A-SM
5. Jesper Larsen Team Pergamon BC A-SM
  Ida Andersson BK Högland A-SM
6. Owe Persson BK Skrufscha B-SM
  Lena Lundh BK Skrufscha B-SM
7. Jonas Larsson BK Rekyl B-SM
  Jong jai Johansson BK Vågen B-SM
8. Andreas Gustavsson BK Loket A-SM
  Janina Lindberg BK Merci A-SM
9. Conny Johansson BK Rekyl B-SM
  Compen Savia BK Vågen B-SM
10. Tommy Lundqvist BK Sture B-SM
  Caroline Karlsson BK Sture B-SM
11. Dennis Johansson BKF Falkenberg A-SM
  Giggie Bengtsson BK Örnen A-SM
12. Lars Lindberg BK Loket B-SM
  Maria Björn BK Glam B-SM
13. Alexander Martinsson BK June B-SM
  Caroline Byquist BK June B-SM
14. Alexander Johansson Kulladals BS A-SM
  Jenny Wegner BK Femtionian A-SM
15. Ingemar Johansson BK Treff B-SM
  Carina Johansson BK Tuve Tjejerna (n) B-SM
16. Felix Cederlund Sundbybergs IK A-SM
  Cajsa Wegner BK Femtionian A-SM
17. Andreas Karlsson BK Glam B-SM
  Gunilla Byqvist BK Flash B-SM
 

 

Anmälda spelare


 

Namn

Klubb

Klass
1. Alexander Johansson Kulladals BS A-SM
2. Andreas Gustavsson BK Loket A-SM
3. Cajsa Wegner BK Femtionian A-SM
4. Dennis Johansson BKF Falkenberg A-SM
5. Felix Cederlund Sundbybergs IK A-SM
6. Filip Lindbjer BK June A-SM
7. Giggie Bengtsson BK Örnen A-SM
8. Ida Andersson BK Högland A-SM
9. Janina Lindberg BK Merci A-SM
10. Jenny Wegner BK Femtionian A-SM
11. Jesper Larsen Team Pergamon BC A-SM
12. Jesper Svensson Team Pergamon BC A-SM
13. Lisa Björklund Team X-Calibur BK A-SM
14. Sabina Asplund BK Högland A-SM
15. Alexander Martinsson BK June B-SM
16. Andreas Karlsson BK Glam B-SM
17. Carina Johansson BK Tuve Tjejerna (n) B-SM
18. Caroline Byquist BK June B-SM
19. Caroline Karlsson BK Sture B-SM
20. Compen Savia BK Vågen B-SM
21. Conny Johansson BK Rekyl B-SM
22. Eva Berglund BK Miss B-SM
23. Gunilla Byqvist BK Flash B-SM
24. Ingemar Johansson BK Treff B-SM
25. Jonas Larsson BK Rekyl B-SM
26. Jong jai Johansson BK Vågen B-SM
27. Lars Lindberg BK Loket B-SM
28. Leif Berglund Tetra Laval BF B-SM
29. Lena Lundh BK Skrufscha B-SM
30. Maria Björn BK Glam B-SM
31. Marie Josephsson BK Sture B-SM
32. Mikael Andersson Vetlanda BC B-SM
33. Owe Persson BK Skrufscha B-SM
34. Tommy Lundqvist BK Sture B-SM