Svenska Bowlingförbundet

Utvecklat av     Meriq

Fredagen den 1 november 16:00

Tillbaka

Följande spelare är anmälda till denna start just nu:

 

Anmälda par


 

Namn

Klubb

Klass
1. Håkan Persson IS Göta B-SM
  Eva Wetterberg BK Team Obelix B-SM
2. Tommy Hagman BK Flax A-SM
  Therese Jonsson BK V8 A-SM
3. Andreas Wester Team Tranås BC A-SM
  Åsa Larsson BK Högland A-SM
4. Lennart Wester Team Tranås BC B-SM
  Natalie Wester Team Tranås BC B-SM
5. Mikael Kanold Sundbybergs IK A-SM
  Annika Kilander BK Prime Sthlm A-SM
6. Andreas Magnusson BK Team Obelix B-SM
  Sandra Lindquist Stenungsunds BC B-SM
7. Thomas Linder BK Bågen A-SM
  Sara Biehl BK Bågen A-SM
8. Anders Nilsson BK Team Kungsbacka A-SM
  Viktoria Nilsson Sundbybergs IK A-SM
9. Lars Åke Rosell BK Origo B-SM
  Lena Ottosson BK Origo B-SM
10. Stefan Sundborg Ytterby BK B-SM
  Anne-Marie Johansson Stenungsunds BC B-SM
11. Magnus Hjert BK Scott B-SM
  Lena Hagman BK Scott B-SM
12. Timmy Fredriksson BK Full House A-SM
  Anna Andersson Spader Dam A-SM
13. Joackim Biehl BK Bågen A-SM
  Isabelle Hultin Wåxnäs BC A-SM
14. Curt-Inge Östling BK Team Kungsbacka A-SM
  Anne-Marie Brink Nilsson BK Team Kungsbacka A-SM
15. Peter Almqvist BK Kaskad A-SM
  Anna-Lena Lagerström BK Origo A-SM
16. Björn Ohlsson BK Cahoot A-SM
  Jenny Johansson BK Cahoot A-SM
 

 

Anmälda spelare


 

Namn

Klubb

Klass
1. Anders Nilsson BK Team Kungsbacka A-SM
2. Andreas Wester Team Tranås BC A-SM
3. Anna Andersson Spader Dam A-SM
4. Anna-Lena Lagerström BK Origo A-SM
5. Anne-Marie Brink Nilsson BK Team Kungsbacka A-SM
6. Annika Kilander BK Prime Sthlm A-SM
7. Björn Ohlsson BK Cahoot A-SM
8. Curt-Inge Östling BK Team Kungsbacka A-SM
9. Isabelle Hultin Wåxnäs BC A-SM
10. Jenny Johansson BK Cahoot A-SM
11. Joackim Biehl BK Bågen A-SM
12. Mikael Kanold Sundbybergs IK A-SM
13. Peter Almqvist BK Kaskad A-SM
14. Sara Biehl BK Bågen A-SM
15. Therese Jonsson BK V8 A-SM
16. Thomas Linder BK Bågen A-SM
17. Timmy Fredriksson BK Full House A-SM
18. Tommy Hagman BK Flax A-SM
19. Viktoria Nilsson Sundbybergs IK A-SM
20. Åsa Larsson BK Högland A-SM
21. Andreas Magnusson BK Team Obelix B-SM
22. Anne-Marie Johansson Stenungsunds BC B-SM
23. Eva Wetterberg BK Team Obelix B-SM
24. Håkan Persson IS Göta B-SM
25. Lars Åke Rosell BK Origo B-SM
26. Lena Hagman BK Scott B-SM
27. Lena Ottosson BK Origo B-SM
28. Lennart Wester Team Tranås BC B-SM
29. Magnus Hjert BK Scott B-SM
30. Natalie Wester Team Tranås BC B-SM
31. Sandra Lindquist Stenungsunds BC B-SM
32. Stefan Sundborg Ytterby BK B-SM